Tel. +48 601 556 487 info@ekopro-grupa.pl
HR

GRUPA EKOPRO rekrutuje specjalistów dla branży ochrony środowiska. Proponowane usługi HR pomogą znaleźć dla Państwa organizacji osobę z odpowiednimi kompetencjami.

Usługi HR od GRUPY EKOPRO

Ochrona środowiska jest obecnie jedną z najbardziej rozwojowych branż na świecie. Nowe wyzwania postawione wraz z podpisaniem przez Polskę pakietu GOZ wymuszają stopniowe przekształcenie przedsiębiorstw z gospodarki linearnej w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym. Wykwalifikowana kadra będzie więc filarem, który umożliwi przejście przez te procesy każdej organizacji, a do przeprowadzenia tych procesów będą potrzebni w organizacjach różni specjaliści, począwszy od techników gospodarowania odpadami po osoby związane z projektowaniem cyklu życia produktu. Agencja HR działająca
w różnych innych dziedzinach, nie zawsze zdaje sobie sprawę z potrzeb, jakie mają przedsiębiorstwa w zakresie ochrony środowiska
. Dlatego właśnie GRUPA EKOPRO jest Partnerem, któremu warto zaufać.

W jaki sposób możemy pomóc?

GRUPA EKOPRO i jej dział HR, pomoże przeprowadzić skuteczną rekrutację specjalistów dla branży ochrony środowiska na każde stanowisko np.:

 ∙ pełnomocnik ds. ochrony środowiska,

 ∙ specjalista ds. ochrony środowiska,

 ∙ specjalista ds. gospodarki odpadami,

 ∙ specjalista ds. prawa środowiskowego,

Zdajemy sobie sprawę z dynamicznego rozwoju tej branży i wysokich wymagań stawianych kandydatom. Dzięki naszemu wsparciu, nie tylko rekrutacja, ale i onboarding nowych pracowników jest łatwiejszy i efektywniejszy. Proponujemy również outsourcing specjalistów ds. ochrony środowiska. Agencja rekrutacyjna nie zawsze jest w stanie zapewnić tak kompeksowe podejście do poszukiwania odpowiedniego pracownika. EKOPRO GRUPA od lat jest liderem w branży, dlatego wiemy, jakie potrzeby ma Państwa przedsiębiorstwo.

Co jeszcze możemy zaproponować?

Do dyspozycji naszych klientów pozostaje również kancelaria prawna – ochrona środowiska. Służymy pomocą w zakresie prawa środowiskowego, co daje jeszcze większe wsparcie dla Państwa biznesu. Proponujemy także profesjonalne doradztwo środowiskowe. Dzięki współpracy z nami, duże korporacje i mniejsze firmy, zyskują pewność, że każdy z rekrutowanych specjalistów będzie prawdziwym ekspertem w swoim obszarze, a także dostosuje się do specyfiki i potrzeb biznesu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Gotowy do współpracy?

Szukamy ambitnych projektów, które zrewolucjonizują branże

Grupa EKOPRO Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Kazimierza Wielkiego 18
65-047 Zielona Góra

REGON: 366350251
NIP: 9731035503
KRS: 0000658712

E-mail: info@ekopro-grupa.pl
Tel: +48 601 556 487

Godziny pracy:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00

Copyright © 2024 Grupa EKOPRO sp. z o.o.