Tel. +48 601 556 487 info@ekopro-grupa.pl

Audyt E-Commerce, czyli sprzedaż przez Internet a gospodarka odpadami i opakowaniami

Prawo ochrony środowiska. Sprzedaż przez Internet e-commerce wykorzystuje, podobnie jak handel stacjonarny, tradycyjne metody sprzedaży, a więc podlega tym samym obowiązkom rejestrowym i sprawozdawczym na terenie Unii Europejskiej i dotyczy wszystkich, którzy wprowadzają produkty w opakowaniach.

Doradztwo środowiskowe. System ewidencji produktów, opakowań i odpadów, czyli BDO dotyczy każdej firmy zajmującej się handlem e-commerce. Podstawowym obowiązkiem podmiotu sprzedającego swoje produkty przez Internet jest rozliczanie się z ilości wprowadzonych przez niego do obrotu opakowań zarówno w Polsce, jak i innych rynkach Unii Europejskiej.

Audyt eCommerce umożliwia firmom nie tylko identyfikację obszarów wymagających poprawy, ale również wdrożenie zrównoważonych praktyk biznesowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które nie tylko zwiększą efektywność operacyjną, ale również wpłyną pozytywnie na środowisko naturalne.

Dzięki audytowi eCommerce możliwe jest:

  • wdrożenie praktyk ekologicznych i systemów, które minimalizują negatywny wpływ na środowisko,
  • dostęp do wiedzy specjalistów w zakresie doradztwa środowiskowego, których doświadczenie i umiejętności są gwarancją najwyższej jakości usług,
  • zapewnienie, że działalność e-commerce jest w pełni zgodna z obowiązującymi przepisami środowiskowymi i prawnymi.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspomóc rozwój Twojego biznesu w obszarze e-commerce. Wybierając Grupę EKOPRO, decydujesz się na partnera, który nie tylko zrozumie specyfikę Twojego biznesu, ale również pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu. Wśród naszych usług znajdziesz też: doradztwo środowiskowe, rejestracja LUCID, audyt środowiskowy, audyt wewnętrzny ISO, obsługa Unia Europejska.

Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby wspomóc rozwój Twojej firmy, oferując rozwiązania dostosowane do dynamicznie zmieniającego się świata biznesu i przepisów środowiskowych.

Gotowy do współpracy?

Szukamy ambitnych projektów, które zrewolucjonizują branże

Grupa EKOPRO Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Kazimierza Wielkiego 18
65-047 Zielona Góra

REGON: 366350251
NIP: 9731035503
KRS: 0000658712

E-mail: info@ekopro-grupa.pl
Tel: +48 601 556 487

Godziny pracy:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00

Copyright © 2024 Grupa EKOPRO sp. z o.o.