Tel. +48 601 556 487 info@ekopro-grupa.pl

Kancelaria prawna ochrona środowiska

Prawo ochrony środowiska, doradztwo środowiskowe, outsourcing środowiskowy, audyt środowiskowy.

Nasza Kancelaria Ekologiczna zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców w kwestiach administracyjnych i prawnych związanych z szeroko rozumianą ochroną środowiska.

Reprezentujemy swoich Klientów przed organami administracyjnymi ochrony środowiska, urzędami, instytucjami oraz sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Świadczymy usługi procesowe i doradcze oraz sporządzamy opinie prawne w celu wyjaśnienia problemów. Nasi specjaliści na bieżąco analizują prawo ochrony środowiska, dzięki czemu są w stanie świadczyć usługi z zakresu ochrony środowiska na najwyższym poziomie.

Kancelaria prawna – ochrona środowiska

W naszej pracy wykorzystujemy aktualne prawo ochrony środowiska. Pomagamy naszym klientom w zrozumieniu, w jaki sposób ta dziedzina prawa wpływa właśnie na ich działalność biznesową. Obszar naszej działalności obejmuje zarówno kwestie związane z emisją ciepła i hałasu, jak i gospodarowaniem odpadami czy zarządzaniem zasobami wodnymi.

Stawiamy na wysoką jakość usług, skuteczność i profesjonalizm. Dla naszych klientów przygotowujemy pełną analizę dotyczącą wymogów prawnych w zakresie ochrony środowiska, zdobywamy wszelkie wymagane pozwolenia i licencje, a także przygotowujemy kompleksowy raport dotyczący wymogów prawnych. Kancelaria ochrona środowiska to szansa dla Twojego przedsiębiorstwa na lepsze zrozumienie prawa i poprawne jego stosowanie. Doradztwo prawne i ochrona środowiska spotykają się w Kancelarii Ekologicznej Grupy EKOPRO.

Doradztwo środowiskowe i audyty

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam również oferować profesjonalne doradztwo środowiskowe. W ramach tej usługi udzielamy porad prawnych oraz pomagamy w procesie decyzyjnym. Dodatkowo oferujemy audyty środowiskowe, które pozwalają zidentyfikować i zminimalizować ryzyko związane z prowadzeniem działalności biznesowej. We wszystkich tych działaniach wykorzystujemy prawo o ochronie środowiska.

Outsourcing środowiskowy – czyli przekazanie obowiązków z zakresu ochrony środowiska

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby przekazać obowiązki związane z prawem środowiskowym i skupić się na innych aspektach prowadzenia biznesu, mogą skorzystać z naszej oferty outsourcingu środowiskowego. Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska, w tym uzyskiwanie wszelkich wymaganych zezwoleń, kompletowanie dokumentacji oraz prowadzenie audytów. Jeśli w Twojej firmie ważna jest ochrona środowiska – pomoc prawna od Grupy EKOPRO jest usługą dla Ciebie.

Gotowy do współpracy?

Szukamy ambitnych projektów, które zrewolucjonizują branże

Grupa EKOPRO Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Kazimierza Wielkiego 18
65-047 Zielona Góra

REGON: 366350251
NIP: 9731035503
KRS: 0000658712

E-mail: info@ekopro-grupa.pl
Tel: +48 601 556 487

Godziny pracy:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00

Copyright © 2024 Grupa EKOPRO sp. z o.o.