Tel. +48 601 556 487 info@ekopro-grupa.pl

Rozwiązania w zakresie wprowadzania produktów i opakowań na Terenie UE

Mamy dzisiaj pozycję zaufanego partnera oferując kompleksowe obsługę przedsiębiorstw w zakresie realizacji obowiązków wynikających z przepisów Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta na terenie Unii Europejskiej i Polski.

Pomagamy przedsiębiorcom wprowadzającym produkty w opakowaniach w realizacji obowiązków wynikających z systemu dualnego VerpackG/LUCID na terenie Niemiec oraz na terenie innych krajów Unii Europejskiej.

Rejestrujemy, nadzorujemy i wspieramy przedsiębiorców przez cały rok z rozliczeniami i raportami zarówno w opakowaniach jednostkowych, jak i transportowych.

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw, którą proponujemy w Grupie EKOPRO, wspiera firmy na na każdym etapie. Pomagamy w realizacji obowiązków, jakie nakłada niemiecka ustawa o opakowaniach oraz inne przepisy Unii Europejskiej. Wiążą się z tym takie pojęcia jak VerpackG, system LUCID, normy ISO14001 czy badanie deklaracji kompletności. Dzięki wsparciu Grupy EKOPRO, nie musisz martwić się o przejście przez cały proces. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania w zakresie wprowadzania produktów, by Twoje przedsiębiorstwo otrzymało stosowne dokumenty.

Nasza firma posiada doświadczenie w rejestracji opakowań w Niemczech, zarówno jednostkowych, jak i transportowych. Zapewniamy rozwiązania w zakresie wprowadzania produktów oraz obsługę systemu dystrybucji odpadów opakowaniowych.

Rozwiązania w zakresie wprowadzania produktów i opakowań na Terenie UE

 

Na podstawie ustawy o opakowaniach w Niemczech (VerpackG), której celem jest ograniczanie wpływu odpadów opakowaniowych na środowisko, wdrożymy w Twojej firmie odpowiednie rozwiązania w zakresie wprowadzania opakowań.

W związku z powstaniem VerpackG i obowiązkami, które nakłada rejestracja LUCID, każde przedsiębiorstwo wprowadzające opakowania (zarówno jednostkowe, jak i transportowe) na rynek Niemiec musi spełnić określone w niej wymagania. Do naszych usług należy również doradztwo środowiskowe, pozwalające na spełnienie wymogów, jakie nakłada na przedsiębiorstwo VerpackG/rejestr LUCID. Jesteśmy specjalistami, dzięki którym wprowadzanie opakowań na rynek UE i spełnienie wymagań związanych z VerpackG, nie stanowi dla przedsiębiorstwa bariery w rozwoju.

Co jeszcze proponuje Grupa EKOPRO?

 

Podążając za trendami proekologicznymi, pomagamy przy realizacji norm ISO 14001, które są międzynarodowych standardem dla systemów zarządzania środowiskowego. Aby wdrożenie ISO 14001 było możliwe, prowadzimy niezbędny audyt wewnętrzny ISO oraz szkolenia, które pomagają naszym klientom wprowadzić zmiany.

Proponujemy także outsourcing środowiskowy, który odzwierciedla nie tylko nasze bogate doświadczenie, ale także innowacyjne podejście do zarządzania odpadami opakowaniowymi, zwłaszcza w kontekście wprowadzania przepisów, takich jak nowa ustawa o opakowaniach w Niemczech czy spełnienia wymagań systemu LUCID.

W Grupie EKPRO chcemy zmieniać podejście do opadów, ekologii i ochrony środowiska.

Gotowy do współpracy?

Szukamy ambitnych projektów, które zrewolucjonizują branże

Grupa EKOPRO Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Kazimierza Wielkiego 18
65-047 Zielona Góra

REGON: 366350251
NIP: 9731035503
KRS: 0000658712

E-mail: info@ekopro-grupa.pl
Tel: +48 601 556 487

Godziny pracy:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00

Copyright © 2024 Grupa EKOPRO sp. z o.o.