Tel. +48 601 556 487 info@ekopro-grupa.pl

Projekt “JESTEM EKOPRO”

Doradztwo środowiskowe jest kolejnym etapem rozwoju Grupy EKOPRO. Wychodzimy poza ramy samej obsługi środowiskowej i wypełniania obowiązków przez przedsiębiorców. To właśnie prawo ochrony środowiska, jego wdrożenie i jego realizacja w obszarze działalności firmy związanej z BDO, KOBiZE i CRO jest podstawą do otrzymania certyfikatu ,,JESTEM EKOPRO”.

Nasze doradztwo środowiskowe związane z projektem ,,Jestem EKOPRO”, ma na celu poszerzenie świadomości ekologicznej przedsiębiorców związanej z ich obowiązkami, ponieważ coraz więcej Konsumentów zwraca uwagę na pochodzenie produktów i surowców.

Co to? Ekonomia= ekologia

Doradztwo ekologiczne ,,JESTEM EKOPRO” to projekt łączący ekologię z ekonomią w odpowiedzi na stale rosnące koszty działalności przedsiębiorstw i organizacji związane ze skokowym wzrostem cen podstawowych składników produkcyjnych, problemami z zagospodarowaniem odpadów, rozliczaniem wprowadzanych na rynek opakowań oraz niekontrolowanym wzrostem kosztów energii związanych z produkcją i dystrybucją towarów i usług.

Dla kogo? Dla Ciebie, dla Nas, dla Ziemi, dla przyszłych pokoleń!

Konsulting środowiskowy ,,JESTEM EKOPRO”, to projekt skierowany jest do przedsiębiorstw i organizacji każdej wielkości, które podchodzą do swojego rozwoju w sposób świadomy i odpowiedzialny społecznie. Unia Europejska wdrażając strategię “Europejskiego Zielonego Ładu” w bardzo jasny sposób nakreśliła plan przyszłego rozwoju Naszego regionu na najbliższe 30 lat.

Cel i misja. Wspieramy przedsiebiorstwa w transformacji ekologicznej!

Outsourcing środowiskowy ,,JESTEM EKOPRO” to projekt, którego celem jest przystosowanie działalności przedsiębiorstw i organizacji do zmian, jakie niesie ze sobą gospodarka o obiegu zamkniętym w odniesieniu do kryzysu klimatycznego i ograniczonej dostępności do podstawowych surowców naturalnych. Naszą misją jest pomóc Państwu dostosować się do zmian w ochronie środowiska, które dotyczą każdego przedsiębiorstwa, konsumenta czy organizacji!

Co daje? Osiągnij przewagę konkurencyjną już dziś!

Prawo ochrony środowiska ,,JESTEM EKOPRO” to kompleksowe wsparcie Twojej firmy w zakresie gospodarki odpadami, opakowaniami na rynku Polskim i Europejskim oraz emisjami zanieczyszczeńSpełnianie przepisów to dopiero początek drogi, Nasze doświadczenie we wdrażaniu gospodarki o obiegu zamkniętym pomoże Państwu zrealizować obowiązki w zakresie ochrony środowiska w sposób uzasadniony ekonomicznie. Certyfikat “JESTEM EKOPRO” pomoże zbudować zielony wizerunek Państwa przedsiębiorstwa lub organizacji.

Gotowy do współpracy?

Szukamy ambitnych projektów, które zrewolucjonizują branże

Grupa EKOPRO Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Kazimierza Wielkiego 18
65-047 Zielona Góra

REGON: 366350251
NIP: 9731035503
KRS: 0000658712

E-mail: info@ekopro-grupa.pl
Tel: +48 601 556 487

Godziny pracy:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00

Copyright © 2024 Grupa EKOPRO sp. z o.o.