Nasza Oferta

Nasze kompletne i systemowe rozwiązania mają na celu zastosowanie odpowiednich działań organizacyjnych i procesowych, zapewniających perspektywiczne myślenie i odpowiedzialne funkcjonowanie organizacji w segmencie ochrony środowiska, recyklingu, gospodarki odpadami i emisjami.

Jak możemy Ci pomóc

Uważamy, że są to dzisiaj kluczowe filary dla zrównoważonego rozwoju każdej organizacji w budowaniu ekonomicznie uzasadnionych nowych modeli biznesowych w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Stała Obsługa

Nasze doświadczenie nabyte na licznych kontrolach z WIOŚ pozwala Nam sprawnie przygotować firmy do prawidłowego działania w ochronie środowiska.

Odkryj
Audyt Środowiskowy

Analiza poszczególnych obszarów działalności przedsiębiorstwa pod kątem przepływów oraz wielkości strumienia odpadów, oraz określenie struktury jakościowej wytwarzanych odpadów.

Odkryj
Szkolenia i Webinars

Zajmujemy się szkoleniami kadry zarządzającej i pracowników w przedsiębiorstwach, jednostkach samorządu terytorialnego oraz jednostkach administracji publicznej.

Odkryj
Audyt E-Commerce

Sprzedaż przez Internet (e-commerce) wykorzystuje, podobnie jak handel stacjonarny, tradycyjne metody sprzedaży, a więc podlega tym samym obowiązkom.

Odkryj
Audyt ISO

Norma ISO 14001 to międzynarodowy standard wprowadzający w organizacji system zarządzania środowiskowego i opiera się ona na modelu: planuj, wykonaj, sprawdź, działaj.

Odkryj
Pomoc Prawna

Zajmujemy się wspieraniem przedsiębiorców w kwestiach prawnych i administracyjnych związanych z szeroko rozumianą ochroną środowiska.

Odkryj
Audyt LUCID

Pomagamy firmom wypełnić obowiązki wynikające z ustawy VerpackG w Niemieckim systemie LUCID. Obowiązek dotyczy każdego wprowadzającego produkty w opakowaniach.

Odkryj
HR

Prowadzimy rekrutacje specjalistów dla branży ochrony środowiska.

Odkryj

Zielona Zielona Góra

Uważamy, że największym wyzwaniem dla przyszłości naszego miasta i jego mieszkańców jest zrównoważony ekologicznie rozwój lokalnej społeczności, infrastruktury i gospodarki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań architektonicznych i technologicznych można zyskać przewagę wizerunkowo - konkurencyjną w zdobywaniu ekologicznie świadomych przedsiębiorców.

Odkryj

Gotowy do współpracy?

Szukamy ambitnych projektów, które zrewolucjonizują branże.